IANTD Ecopaint
 

ZAHRANIČNÍ VÝLETY

GUATEMALA: vícedenní výlety. Autem max. 5 lidí + řidič.

  1. Autem nebo autobusem do Guatemala City, pak do legendárního města ANTIGUA, výlety na sopky. Pak přejezd k nejkrásnějšímu jezeru Amerického kontinentu ATITLÁN, které obklopují 3 indiánské kultury. Ještě jezero obklopují 3 sopky a při odjezdu z něj překonáváte 1600mnm. Výšlap na sopky, potápění v neprobádaném jezeře, divoce rostoucí káva, fabrička na kávu.
  2. Autem nebo autobusem do Guatemala City, pak ANTIGUA – sopky jednodenní výlet na sopku AQUA se stále kouřícím kráterem a opékání na výdeších sopky, Nebo na stále chrlící lávu sopku FUEGO je dvoudenní trip přes sopku Alcatenango. Přejezd k Tichému oceánu a potápění tam.
  3. Autem nebo autobusem do města Flores, ubytování na ostrově jezera Peten, návštěva obrovských mayských památek TIKAL a dobrodružná návštěva ztraceného města Cancuén.
  4. Autem nebo autobusem a toulání se národním parkem Grutas De Languín a okolím nebo Sierra De La Minas.

Zvětšit do nového okna Zvětšit do nového okna

HONDURAS: vícedenní výlety. Autem max. 5 lidí + řidič.

  1. Autem nebo autobusem přes obrovské mayské památky COPÁN, až do LA CEIBA a trajekt na ostrov UTILA nebo ROATÁN s návštěvou ostrova GUANAJA. Potápění v Karibiku. V okolí La CEIBA lze navštívit krásné hory s řekami.
Zvětšit do nového okna Zvětšit do nového okna

  1. Autem nebo autobusem přes mayské památky COPÁN, toulání se národními parky PATUCA, TAWAHKA, RIO PLATANO. Hory, řeky, příroda…

MEXICO: vícedenní výlet. Autem nebo autobusem do Belize City, dálkový autobus do Mexika do Chetumalu, Tulumu, Play dek Carmen a třeba dále až do Cancunu.


« nahoru »
ECOPAINT V Zahradach 758, 582 82 Golcuv Jenikov, tel: +420 602 482 468, email: